معرفی خدمات (سایت سازان)

اگر بخواهیم تاریخ را از جایی که ثبت ‌شده است دسته‌بندی کنیم، می‌توان آن را به دوره‌های مختلفی تقسیم کرد. هر دوره زمانی با مهم‌ترین رخداد و حوادثی که در آن دوره برای بشر اتفاق افتاده شناخته می‌شود. به‌عنوان مثال دوره رنسانس و یا دوره انقلاب صنعتی.اما شاید برای شما جالب باشد که دوره‌ای که در حال حاضر در آن قرار داریم از اوایل قرن بیستم آغاز شده است و از آن با دوره و یا عصر اطلاعات و ارتباطات نام برده می‌شود. عمده دلیل این نام‌گذاری به خاطر دستیابی بشر به برخی علوم و فناوری‌های مرتبط بود که ارتباط آن‌ها با هم منجر به پیدایش شبکه جهانی شد که به آن اینترنت می‌گوییم.مطابق به همه دوره‌ها که کل پدیده‌ها و رفتارهای اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی از رخدادهای حاصل در آن‌ها تاثیر می‌گرفت، پیدایش اینترنت نیز انقلابی در همه زمینه‌های مختلف به وجود آورد.

عمده دلیل برتری این دوره و حاصل آن یعنی اینترنت به دوره‌های قبلی تاریخ، مشارکت همه افراد جامعه در پیشرفت آن است. با استفاده از اینترنت، همه افراد جامعه می‌توانند در رخدادهایی که به‌صورت هم‌زمان و در مناطق جغرافیایی مختلف برگزار می‌شود شرکت کنند.یکی از بزرگ‌ترین تاثیر هایی که اینترنت بر جوامع امروزی گذاشته است، تغییر و جهت‌دهی جریان‌های اقتصادی است. امروزه، علاوه بر ایجاد هزاران کسب‌وکار جدید بر پایه اینترنت، شرایطی ایجادشده است که شرکت‌ها و سازمان‌ها برای بقای خود و توانایی رقابت با رقیبان، نیازمند حضور و فعالیت در فضای مجازی می‌باشند.

اما برای شروع به فعالیت رسمی در دنیای مجازی چه باید کرد؟ یک وب سایت چیست؟ چگونه می‌تواند ایمیلی با پسوند دلخواه خود و مستقل از شرکت‌های بزرگی نظیر جیمیل یا یاهو داشت؟ چگونه می‌توان برای افراد سازمان خود ایمیل‌هایی با پسوند سازمان داشت؟ هاست چیست؟ دامنه چست؟ چگونه باید یک وب‌سایت را طراحی کرد؟ چه کنیم که وب‌سایت ما سریع باشد؟ چگونه قابلیت پرداخت الکترونیکی را به وب‌سایت خود اضافه کنیم؟ چگونه می‌توان وب‌سایت خود را پربازدید کرد؟ چگونه می‌توان محتوای وب‌سایت را مدیریت کرد؟ آیا اصلا هر سازمانی نیاز به وب‌سایت دارد و یا به عبارتی آیا برای سازمان و شرکتی خاص با محصولات و خدمات متفاوت، داشتن وب‌سایت معنایی دارد؟
پاسخی که به همه این سوال ها می‌توان داد این است: بله. شما و یا سازمانتان تحت هر عنوان و فعالیتی که باشید، نیاز به داشتن یک وب‌سایت هستید و می‌توانید یک وب‌سایت کاملاً تخصصی و متناسب با نیازهای خود و سازمان خود داشته باشید؛ اما چگونه؟ پاسخ شما اینجاست.

گروه طراحی سایت سازان

برای دوری از همه پیچیدگی‌های فنی یک وب‌سایت شما نیاز به مراجعه به متخصصان طراحی وب‌سایت می‌باشید. افرادی که دارای سابقه‌های طراحی موفق در زمینه‌های متفاوت هستند. افرادی که می‌توانند به شما کمک کنند که نه تنها اطلاعات خود را راجع به فضای مجازی و اصول طراحی وب سایت افزایش دهید، بلکه با نمایش نمونه وب‌سایت‌های طراحی و معرفی کامل مولفه های مختلف هر وب سایت، مسیر فکری شما را در جهت طراحی وب سایت تخصصی‌تان هدایت می‌کنند.
گروه طراحی سایت ، سایت سازان با کادری مجرب یکی از نام آشناترین شرکت‌های عرصه طراحی وب‌سایت می‌باشد. این شرکت با به کارگیری طراحان و برنامه‌نویسان حرفه‌ای و تحصیل‌کرده توانسته است در زمینه‌های متنوع تجاری، بازرگانی، صنعتی، خدماتی و آموزشگاهی بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و نمونه کارهای انجام‌شده تصدیق این مطلب می‌باشد. این گروه فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ آغاز نموده و با بهره‌گیری دانش روز و طراحی مدرن توانسته چندین پروژه حرفه‌ای را با موفقیت اجرا نموده و رضایت کامل طرفین را جلب نموده و خود را در لیست طراحان منتخب وب قرار دهد و توانسته است چندین لوح از سازمان‌های مختلف دریافت نماید.

 

گروه طراحی سایت سازان نمونه کارهای مختلفی در زمینه‌های دولتی نظیر وب‌سایت صدا و سیما، وب‌سایت‌های دانشگاهی، وب‌سایت هنرمندان معروف، وب‌سایت‌های شرکتی و شخصی مختلف، فروشگاه‌های اینترنتی و ده‌های پروژه دیگر را با موفقیت اجرا نموده است.جهت آشنایی بیشتر با وب‌سایت‌های طراحی‌شده توسط گروه سایت سازان، به وب‌سایت، سایت سازان مراجعه نمایید.علاوه بر طراحی وب‌سایت، شرکت ایده پردازان کیمیانگار فعالیت‌های دیگری نیز مرتبط با وب‌سایت شما در جهت بهینه‌سازی و تکامل آن انجام می‌دهد. این فعالیت‌ها عبارتند از:

ثبت دامنه و هاست

اولین قدم برای داشتن یک وب‌سایت، تهیه فضا یا هاست و ثبت دامنه است. هاست معنای همان فضای ذخیره‌سازی است که از وب‌سایت شما میزبانی می‌کند. شرکت‌های زیادی هستند که بر اساس طراح‌های متفاوت، اقدام به ارائه هاست می‌کنند. اینکه چه هاستی با چه هزینه مناسب و متناسب با نیازهای شما است و چگونه باید آن را تهیه کرد را به ما بسپارید.همچنین وب‌سایت شما دارای یک نام یا دامنه است. باز هم اینکه دامنه شما باید چگونه باشد، کوتاه یا بلند، اسم معناداری باشد و یا مخفف، پسوند آن.ir باشد و یا.com آیا نام پیشنهادی شما مناسب است و سایر موارد را به گروه طراحی سایت سازان بسپارید.

بهینه سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو (سئو)

سئو در لغت به معنای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد. سایت‌ها از لحاظ برنامه‌نویسی دارای فاکتورهای متعددی می‌باشند طراحان ما با به کارگیری از متدهای جدید برنامه‌نویسی در جهت ارتقای وب‌سایت و بهینه‌سازی آن برای موتورهای جستجو بهترین‌ها را برای مشترکین خود به ارمغان می‌آورند.اگر طراحی وب‌سایت شما بهینه باشد، آنگاه این کار سبب می‌شود تا وب‌سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده شود که این امر سبب افزایش ترافیک و پربازدید بودن وب‌سایت شما می‌گردد، چرا که اکثر ترافیک اینترنت از طریق موتورهای جستجویی نظیر گوگل هدایت می‌شوند.

پشتیبانی

از دیگر خدمات شرکت پشتیبانی از پروژه‌های انجام ‌گرفته بعد از طراحی می‌باشد. پشتیبانی حرفه‌ای یکی از مهم‌ترین آیتم ای عرصه وب می‌باشد چرا که یک اتفاق کوچک می‌تواند تمامی زحمات وبمستران را به باد دهد. به نظر ما مهم‌تر از طراحی و سئو سایت پشتیبانی است که حائز اهمیت می‌باشد و گروه طراحان سایت سازان آرامش را به شما صاحبان وب‌سایت خواهند بخشید.

طراحی نرم‌افزار و اپلیکیشن های موبایل

با توجه به تمایل رو افزون کاربران به سمت تلفن‌های همراه و امکانات زیاد ارائه گردیده در این مسیر، نیاز به داشتن یک نرم‌افزار خوب برای صاحبان مشاغل احساس می‌گردد. گروه طراحان سایت سازان با داشتن کادری مجرب در این زمینه با داشتن نمونه کارهای عالی آماده اجرا کردن ایده‌های شما می‌باشد.

تولید محتوا

معمولا سایت‌ها پس از طراحی در نقطه شروع باید دارای محتوا و اطلاعات کافی با توجه به زمینه کاری مربوطه باشند. بدون داشتن محتوای خوب، سایت هر چقدر هم که خوب طراحی‌شده باشد آن‌چنان‌که باید نخواهد توانست نظر بیننده را جلب نماید. گروه طراحان سایت سازان شما را در تامین محتوای وب‌سایتتان یاری خواهد بخشید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این امر با داخلی مربوطه (بخش فنی) تماس حاصل فرمایید.با توجه به توضیحات و نمونه پروژه‌ها، در صورت تمایل به همکاری و یا مشاوره می‌توانید با گروه طراحی سایت سازان تماس بگیرید.